733 152 376
Minská 8 616 0 Brno, IČO: 074 96 770

ALU profily Lumines

Firma LUMINES sídlí v Krakově (PL). Je předním Polským výrobcem hliníkových profilů pro nábytkové a architektonické osvětlení. Její snahou je nalézt optimální řešení, kdy při vývoji profilu spolupracuje s výrobci LED světel. Díky tomu nabízí profily, které tyto světla dokáží plně uchladit. Jsou funkčně uzpůsobena potřebám aplikace, ať se jedná o nábytkové, nebo architektonické osvětlení.

Profily jsou nabízeny v několika standardních barevných provedeních. Na zakázku dokážeme dodat i barevná řešení přesně dle specifikace zákazníka. K LED profilům je bohaté příslušenství v podobě krycích difuzorů, koncovek, nebo montážních příchytů. Difuzory se nabízí v několika variantách, kdy lze vybírat z několika typů s ohledem na propustnost světla a také použitých materiálů.

I přes fakt, že portfolio firmy LUMINES je široké, nedokáže nabídnout vždy přesně to, co hledáte. Jsme schopni vám zajistit profily i jiných výrobců včetně příslušenství. Díky tomu se nemusíte omezovat pouze na typy jednoho výrobce ale využít škálu dalších typů, které na základě vašich specifikací jsme schopni vám nabídnout.